Producenci

MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja

MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja
MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja

Rehabilitacja czerpie od dawna z nowoczesnych źródeł, które pozwalają na zdynamizowanie procesów naszego leczenia jak również na samo poprawienie ich efektywności. Obecnie biostymulacja laserowa jest bezapelacyjnie jedną z bardziej nurtujących metod leczenia, która powoduje zdecydowane przyspieszenie reakcji fizjologicznych, które z kolei wywoływane są naświetlaniem tkanki przy wykorzystaniu promieni laserowych. Światło lasera posiada korzystne działanie, gdyż odpowiedzialne jest ono za wywoływanie fizjologicznych odruchów zachodzących w układzie naczyniowym tkanek.

Ma to duże znaczenie, albowiem dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, działanie szpiku jest jeszcze bardziej aktywne. Ponadto powiększa się stężenie endorfin które odpowiadają za likwidację odczucia odrętwienia oraz stanów bólowych. Terapia winna być wdrażana przede wszystkim w momencie, gdy mamy do czynienia z różnego typu zapaleniami ścięgien. ChZS również bywa leczona właśnie tą techniką.

Rehabilitacja tego typu jest bardzo skuteczna, ale podobnie jak ma się to w przypadku innej formy rehabilitacji, także tu są rozmaite przeciwwskazania, które uniemożliwiają korzystanie z tej metody. Nie wdrożymy jej na przykład w przypadku choroby nowotworowej, krwawienia z przewodu pokarmowego jak i przy epilepsji. Schorzenia przebiegające z podwyższoną gorączką też są dosyć problematyczne, nie można przy nich stosować laserowych metod leczenia.

Klasyczna rehabilitacja nie odbędzie się bez dobrego masażu. Jest to podstawowy element leczenia. Bardzo dobrze o tym wiedzą fizjoterapeuci w MF fizjoterapia. Doświadczony fizjoterapeuta wrocław, który posiada profesjonalne przygotowanie do zawodu daje gwarant tego, iż skupi się w szczególności na ustaleniu źródeł objawów chorobowych. Masaże są polecane przy różnych procesach rehabilitacyjnych. Ich specyfika może się nieco różnić od siebie i dlatego w gabinetach masażu mamy do styczność z przeróżnymi rodzajami masażu. Typ masażu przystosowany jest do innego typu działania, jak również i schorzenia. Specjalista fizjoterapeuta ma wyuczone wszystkie najważniejsze warianty, które wdraża w sposób doskonały.

519899191
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
8851573556
021176990
  • MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja
  • MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja
  • MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja
  • MF Fizjoterapia. Profesjonalna rehabilitacja