Untitled

Energotel Elektryk Warszawa – instalacja suszarek do rąk

Energotel Elektryk Warszawa – instalacja suszarek do rąk
Trójkowa Nazwa: Energotel Elektryk Warszawa – instalacja suszarek do rąk
Trójkowa kategoria:
Trójkowy opis producenta:

Energotel to firma zajmująca się realizowaniem kompleksowych usług elektrycznych. Elektrycy wykonają niezbędne przeglądy i pomiary, a klienci mogą mieć pewność, że zrobią to bezbłędnie i na czas.

Fachowcy dysponują niezbędnym sprzętem do wykonywania wspomnianych pomiarów oraz przeglądów. Dodatkowo klienci mogą zainwestować w pomiary termowizyjne oraz natężenia oświetlenia. Firma sprawdzi się podczas projektowania instalacji elektrycznych i wykonywania różnorodnych prac serwisowych.

Jeśli ktoś potrzebuje wybudować przyłącza energetyczne lub też sieć telewizji kablowej, powinien zdecydować się na skorzystanie z firmowych usług. W razie potrzeby można wybrać również przeglądy techniczne, podczas których pracownicy zajmą się monitorowaniem instalacji elektrycznych, rezystancji izolacji, wyłączników różnicowoprądowych czy też kabli niskiego i średniego napięcia.

Wszystkie usługi zostaną wykonane zgodnie z wcześniejszymi założeniami, tak aby w poszczególnych budynkach zadbać o bezpieczeństwo elektryczne.

Trójkowy numer telefonu: 602615600
Trójkowa siedzia producenta: Al. Prmasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
Trójkowy NIP: 8821939001
Trójkowy REGON: 020642326