Szafi i inne meble na wymiar z firmy Senator Wrocław

Szafi i inne meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
Trójkowa Nazwa:
Szafi i inne meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
Trójkowa kategoria:
Trójkowy opis producenta:

Senator jest firmą, która zajmuje się produkcją różnego typu szaf na wymiar. W ofercie są szafy wnękowe posiadające drzwi przesuwne i meble na wymiar do garderoby oraz różnego typu innych pomieszczeń. Firma Senator została założona w 1993 roku we Wrocławiu, więc miniony czas pozwolił na zdobycie niezbędnego doświadczenia, które ciągle przyczynia się do zadowolenia wśród wszystkich klientów korzystających z usług firmy.
Senator Wrocław szafa na wymiar – fot.1
Firma produkuje w największej liczbie szafy przesuwne, szafy na wymiar oraz szafy wnękowe. Wszystkie oferowane meble mogą być wykonywane na wymiar, a doświadczenie dowodzi, że jest to najchętniej wybierana usługa. Każdy bowiem pragnie posiadać dopasowane do pomieszczenia umeblowanie.
Senator Wrocław szafa na wymiar – fot.2
Firma Senator stara się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia. Dzięki temu wszystkie produkowane meble są wysokiej jakości, ponieważ podczas wykonywania zamówienia nie zapomina się o staranności. Co ważne, firma bezpłatnie dokonuje wyceny danej szafy na zamówienie. Za darmo wykonywane są także wszelkie pomiary.

Trójkowe WWW:
Trójkowy numer telefonu:
713739171
Trójkowa siedzia producenta:
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
Trójkowy NIP:
8981027148
Trójkowy REGON:
930210370
  • Szafi i inne meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
  • Szafi i inne meble na wymiar z firmy Senator Wrocław