Wiązar Polska – wytwórnia wiązarów dachowych

Wiązar Polska – wytwórnia wiązarów dachowych
Trójkowa Nazwa:
Wiązar Polska – wytwórnia wiązarów dachowych
Trójkowa kategoria:
Trójkowy opis producenta:

Firma Wiązar Polska jest przedsiębiorstwem prowadzonym przez specjalistów z zakresu budowania dachów i zajmuje w Polsce ugruntowaną pozycję na tym rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i setkom zrealizowanych projektów, pomaga spełnić swoim klientom najbardziej wymagające oczekiwania co do budowy i projektowania dachów.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązar Polska wykonuje i dostarcza prefabrykowane konstrukcje dachowe (wiązary) pod potrzeby budynków o różnych charakterze: realizuje tu dachy dla nieruchomości typowo mieszkalnych, rolniczych ale i przemysłowych. Wszystkie wiązary i konstrukcje budowane przez przedsiębiorstwo powstają z klasyfikowanego drewna o wysokiej jakości i odpowiedniej dla strefy klimatycznej wilgotności.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Dodatkowo firma oferuje usługi montażu opracowanych przez siebie wiązarów, dzięki czemu całkowicie kompleksowo świadczy realizację zadania budowy dachu. Specjaliści pracujący w firmie podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia, poznają potrzeby klienta i projektują wiązary pod jego wymagania.

Wiązar Polska

Trójkowy numer telefonu:
578211132
Trójkowa siedzia producenta:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
Trójkowy NIP:
1230537879
Trójkowy REGON:
011059223
  • Wiązar Polska – wytwórnia wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – wytwórnia wiązarów dachowych