Pompy beczkowe w sklepie internetowym Kielo.pl

Pompy beczkowe w sklepie internetowym Kielo.pl
Trójkowa kategoria:
Trójkowy opis producenta:

Kielo.pl jest to firma zlokalizowana w Nowym Targu. Jest to także twórca Chemoogle.pl. Głównym celem firmy jest szeroko rozumiana pomoc w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z systemami pompowymi, a także właściwego doboru oraz wykorzystania pomp. Ze wzgledu na szoroki zakres oferowanych produktów firma ma możliwość induywidualnego podejścia do oczekiwań klienta i odpowiedzi na jego oczekiwanie i zapotrzebowanie.

Pompy beczkowe Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Kielo oferuje sprzęt od takich producentów jak: Sandpiper /Warren Rupp, Inc. A Unit of IDEX, Lutz Pumpen GmbH, Lutz-Jesco GmbH, Injecta SRL, Finish Thompson INC, GF Piping Systems oraz Seko S.R.L. W asortymencie są m.in.: pompy magnetyczne, wirowe, laboratoryjne, beczkowe, dozujące, membranowe, dozujące Seko INJECTA, higieniczne, a także pompy EBARA.

 

Pompy beczkowe Lutz z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Ponadto w sklepie można zamówić kompleksowe systemy pompowe i akcesoria do nich. Dodatkowo sklep oferuje systemy dozowania, dedykowane dla basenów, przemysłu i pralni chemicznych. Firma dostarcza także informacji o możliwościach serwisowania proponowanych produktów.

Kielo Systemy Pompowe

Trójkowe WWW:
Trójkowy numer telefonu:
756409002
Trójkowa siedzia producenta:
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Trójkowy NIP:
7352858145
Trójkowy REGON:
122961742
  • Pompy beczkowe w sklepie internetowym Kielo.pl
  • Pompy beczkowe w sklepie internetowym Kielo.pl