Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji producent

Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji producent
Trójkowa kategoria
Trójkowy opis producenta

Liquid Technologies to renomowany producent wysokiej klasy chemii do czyszczenia układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wytwarzane przez firmę preparaty doskonale nadają się do stosowania na powierzchniach aluminiowych, metalowych, mosiężnych i stalowych, a skuteczność ich działania sprawia, że są bardzo wydajne i ekonomiczne.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Oferta Liquid Technologies obejmuje profesjonalne środki Hvac External przeznaczone do stosowania na zewnętrz jednostek klimatyzacyjnych oraz Hvac Internal - do użycia wewnątrz. Specjaliści projektujący skład tych środków mają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala im tak dobrać składniki, by w trakcie czyszczenia sprzętu wykazywały się one najwyższymi właściwościami czyszczącymi i usprawniały działanie wentylacji w firmach, domach i instytucjach.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Wykwalifikowana kadra Liquid Technologies chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniego preparatu do konkretnych potrzeb klientów tak, by idealnie dopasować je do powierzchni, na której rozmieszczona jest klimatyzacja oraz specyfikacji układów.

Liquid Technologies sp. z o.o.

Trójkowy numer telefonu
571380888
Trójkowa siedzia producenta
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
Trójkowy NIP
8982237296
Trójkowy REGON
368412743
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji producent
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji producent