Salon Mebli bowArte – meble vintage Wrocław

Salon Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
Trójkowa kategoria
Trójkowy opis producenta

Meble, jakich nie ma nigdzie indziej. To można śmiało powiedzieć o bowArte. To właśnie tutaj warto zajrzeć, jeśli szuka się wyjątkowego wyposażenia do domu.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.1

Studio mebli bowArte powstało w jednym celu – czynić pomieszczenia mieszkalne jeszcze piękniejszymi. Nietuzinkowe podejście w tej branży przyczyniło się do przygotowania niezwykłego asortymentu. Wygodne kanapy, miękkie dywany, praktyczne biurka, fantastyczne fotele i krzesła to tylko część bogatej oferty studia.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.2

To, co przede wszystkim wyróżnia bowArte to możliwość urządzenia pomieszczeń mieszkalnych w oryginalny sposób. Można pokusić się o nowoczesne meble lub wybrać coś w klimatach retro – np. ze stylu Bauhaus, Art Deco oraz innych. Zaletą jest także to, że oprócz spełniania swoich funkcji celująco meble są także przepiękne wizualnie. Dodają kolorytu i stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Meble vintage - bowArte Wrocław fot.3

Przekonaj się o tym, odwiedzając bowArte lub zaglądają na stronę internetową wrocławskiego studia. Połączenie doświadczenia i współpracy z renomowanymi markami przynosi wspaniałe rezultaty w postaci doskonałych mebli z klasą.

BowArte to miejsce dla osób, które pragną poczuć się wyjątkowo we własnym domu.

Studio Mebli bowArte

Trójkowy numer telefonu
505036535
Trójkowa siedzia producenta
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Trójkowy NIP
5531630558
Trójkowy REGON
383084129
  • Salon Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
  • Salon Mebli bowArte – meble vintage Wrocław
  • Salon Mebli bowArte – meble vintage Wrocław