Segregujesz śmieci? Wybierz najlepszy kosz, dostosowany do Twoich potrzeb.

Segregujesz śmieci? Wybierz najlepszy kosz, dostosowany do Twoich potrzeb.
Trójkowa kategoria
Trójkowy opis producenta

Dbanie o środowisko naturalne zaczyna się w naszych domach, a segregacja śmieci to pierwszy krok, jaki powinna podjąć każda rodzina. Dzięki segregacji nie tylko troszczymy się o naszą planetę, ale możemy również obniżyć rachunki za wywóz śmieci. Dla przeciętnej rodziny oznacza to oszczędności w wysokości kilkudziesięciu złotych w skali roku. Segregując śmieci warto zadbać o zapewnienie sobie odpowiedniego miejsca do ich przechowywania, dzięki temu stanie się to łatwiejszym zadaniem. Dostosowanie kosza do potrzeb swojej rodziny jest kwestią kluczową. Zwłaszcza, że na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań.

Kosze wewnętrzne

Posiadanie kosza na śmieci w kuchni jest czymś zupełnie naturalnym. Pojemnik jest z reguły stałym elementem wyposażenia, warto więc zainwestować w taki, który od razu usprawni segregację - dzięki temu nie będzie trzeba z każdym papierkiem czy puszką biegać do garażu lub na zewnątrz. Producenci oferują różne rozwiązania, a jednym z chętniej wybieranych są kosze szafkowe, ukrywane pod zlewem. To doskonałe rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń, gdzie nie ma szansy na postawienie kosza na zewnątrz. Wybierając kosz z dwoma pojemnikami, jak na przykład ten: http://www.smartbin.pl/kosz-szafkowy-20l-1010-do-segregacji, otrzymuje się najwyższą jakość oraz niezwykle wysoką funkcjonalność. W zależności od podziału odpadów można dokupić kolejny kosz podwójny lub pojedynczy.

Nowoczesne funkcjonalnie wyposażenie domów zdobywa coraz większa popularność, ale czy kosz na śmieci może być inteligentny? Tak, wystarczy wybrać taki model: http://www.smartbin.pl/kosz-do-segregacji-50l-bezowy-totem-intelligent-waste-joseph-joseph. Niebanalna stylistyka, sprytne rozwiązania i łatwość użytkowania sprawią, że ten kosz na śmieci będzie nie tylko doskonały do składowania odpadków, ale ma także szansę stać się ciekawym elementem wizualnym kuchni. Z takim wyglądem nie trzeba go ukrywać w szafkach i dumnie może stać obok innych mebli.

Kosze zewnętrzne

Nie zawsze istnieje możliwość przechowywania posegregowanych odpadków w domu, najczęściej wynika to z braku odpowiedniej ilości miejsca. Z pomocą przychodzą kosze zewnętrzne, taki jak ta propozycja: http://www.smartbin.pl/zestaw-koszy-do-segregacji-smieci-ecotrio-3x14l-meliconi-stal-matowa. Zestaw pojemników może być umieszczony na tarasie, w garażu czy w piwnicy, czyli wszędzie tam, gdzie nie będzie wadził domownikom. Wykorzystanie kosza na śmieci to o wiele lepsze rozwiązanie niż stosowanie worków i reklamówek. Po pierwsze - kosz z wiaderkiem pomaga dbać o środowisko poprzez zmniejszenie ilości wykorzystywanego plastiku. Po drugie- rozwiązanie to wygląda niezwykle estetycznie i chroni odpadki przed przypadkowym rozsypaniem, a przy okazji urozmaicą wygląd każdego wnętrza.

Chociaż większość osób nie przykłada zbyt dużej wagi do wyboru kosza na śmieci, to warto nad tym zagadnieniem się przez chwilę zatrzymać. Odpowiednio dobrany kosz do segregowania odpadków ułatwi nam pracę i sprawi, że segregacja zmieni się w przyjemną czynność, a nie przykrą konieczność. Najnowsze kosze na śmieci swoim wyglądem wręcz zachęcają do korzystania z nich.

Trójkowy numer telefonu
71 757 58 30
Trójkowa siedzia producenta
Jemiołowa 29 Wojnowice
Trójkowy NIP
6161473965
Trójkowy REGON
360007888