Sklep Winrol – kompleksowa oferta żaluzji drewnianych

Sklep Winrol – kompleksowa oferta żaluzji drewnianych
Trójkowa kategoria
Trójkowy opis producenta

Winrol to ludzie, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do swoich codziennych obowiązków. Jeżeli planujecie zakupić rolety lub żaluzje do swojego domu, to koniecznie musicie się do nas zgłosić. Działamy na terenie całego Wrocławia, jak również w bliskiej okolicy tego miasta. Z naszej strony możecie liczyć na fachowe doradztwo. Do wyboru mamy różnorodne produkty. Wszystkie je dopasowujemy względem wnętrz, gdzie mają one zagościć.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Klienci mają do wyboru: plisy okienne, żaluzje drewniane, rolety rzymskie, żaluzje aluminiowe, rolety klasyczne, a także rolety dachowe. Jak więc widzicie - nasz asortyment katalogowy jest bardzo szeroki. Oferujemy Wam również zasłony w dowolnej kolorystce, które pomożemy dopasować do całości aranżacji wnętrz.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, jak również podmioty gospodarcze. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Wam się znaleźć odpowiednie wykończenia okienne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Winrol, która z uwagą podchodzi do realizacji poszczególnych zleceń.

WinRol Rolety i Żaluzje

Trójkowy numer telefonu
506276482
Trójkowa siedzia producenta
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Trójkowy NIP
8982119415
Trójkowy REGON
022023461
  • Sklep Winrol – kompleksowa oferta żaluzji drewnianych
  • Sklep Winrol – kompleksowa oferta żaluzji drewnianych