Przyjemności wynikającej z kąpieli w basenie, trudno porównać z czymkolwiek innym. Możliwość ochłody, sprawdzenia swoich możliwości czy rehabilitacyjnego wypoczynku w wodzie – każda z nas uwielbia odwiedzać baseny. Jednak po kąpieli, trzeba zadbać o włosy. Chlor zawarty w wodzie i służący do jej dezynfekcji, nie ma korzystnego wpływu na damskie i męskie włosy. Konieczność ich umycia i wysuszenia, jest niezbędnym zabiegiem pielęgnacyjnym, po każdej kąpieli. Aby szybko i bezpiecznie wysuszyć mokre włosy, stosuje się basenowe suszarki do włosów Starmix.

Są to produkty o charakterystycznej budowie, przeznaczone do montażu na ścianie korytarza lub szatni. Składają się z dwóch najważniejszych elementów – obudowy i dyszy mocowanej na elastycznym przewodzie. Ich kompaktowe, niewielkie rozmiary, pozwalają umieścić nawet kilkanaście suszarek do włosów basenowych Starmix na jednej ścianie.

Jakie wymagania spełniają suszarki do włosów basenowe Starmix, że warto zdecydować się na ich zakup? Przede wszystkim są trwałe i odporne na uszkodzenia. Częste i długie korzystanie z suszarek, sprawia że do ich produkcji wykorzystywane są tylko najlepsze materiały, istniejące na rynku. Równie ważna jak trwałość, jest niezawodność i łatwość utrzymania czystości. Suszarki do włosów basenowe Starmix, muszą być regularnie czyszczone i dezynfekowane, aby spełniać rygorystyczne wymagania higieniczne, stawiane takim urządzeniom. Gładkie obudowy, specjalna konstrukcja dysz i pozostałe elementy, zostały zaprojektowane w sposób, ułatwiający ich regularne czyszczenie. Temperatura powietrza, generowana przez suszarki do włosów basenowe Starmix, została dobrana optymalnie do potrzeb ludzi. Nie jest ani za wysoka, ani za niska. Dzięki temu, czas suszenia został skrócony do niezbędnego minimum, a jednocześnie strumień ciepłego powietrza jest nadal bezpieczny dla włosów i ich nie przesusza.

Basenowe suszarki do włosów Starmix to produkt godny polecenia na każde kąpielisko, basen lub aqua park. Wytrzymałe, łatwe w użyciu, o klasycznym, nieprzemijającym designie.

Suszarki basenowe do włosów Starmix w ofercie K3:

Suszarka basenowa do włosów STH 2400 Z Starmix (stal nierdzewna biała)

Suszarka basenowa do włosów STH 2400 Z Starmix

Suszarka basenowa do włosów TB 80 A Starmix (plastik)

Suszarka hotelowa do włosów TB 80 A Starmix

Suszarka basenowa TTH 1800 Starmix (plastik ABS)

Suszarka basenowa TTH 1800 Starmix