Czyste ręce to podstawa zdrowego i higienicznego trybu życia. Częste i dokładne mycie rąk, gwarantuje większą odporność na choroby i zmniejszone ryzyko przenoszenia bakterii na jedzenie, ubrania i przedmioty codziennego użytku. Jednak tak samo ważne jak mycie dłoni, jest ich skuteczne i szybkie suszenie. Suszarki do rąk Starmix to lider na rynku automatycznych suszarek do rąk.

Solidna i łatwa w utrzymaniu czystości obudowa, a także duży wybór modeli, różniących się wielkością, mocą i funkcjami. Suszarki do rąk Starmix to korzystne połączenie niezawodnej technologii z przystępną ceną. Wyroby Starmix odznaczają się atrakcyjnym designem, który znakomicie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami łazienek w domach, szkołach, szpitalach i urzędach, a także sklepach i biurach.

Dlaczego warto zdecydować się na sprawdzone suszarki do rąk Starmix? Ponieważ należą do elity produktów, przeznaczonych do częstego użytkowania w trudnych warunkach. Wytrzymałe mechanizmy odporne na przegrzanie, obudowy wykonane z higienicznego tworzywa, a także bardzo prosty sposób montażu na ścianie. Dodając do tego duży wybór suszarek o różnej mocy suszenia i wydajności, każdy klient dopasuje takie urządzenie, które najlepiej będzie spełniało jego oczekiwania.

Suszarki do rąk Starmix występują w kilku różnych modelach. Każdy z nich przeznaczony jest do nieco innej pracy. Od suszenia dłoni pracowników w kilku osobowym biurze, aż do niemal bezustannej pracy w centrach handlowych, na dworcach, szpitalach i urzędach. Każda z suszarek przechodzi wnikliwą kontrolę jakości, potwierdzającą światowe standardy, wg których została wykonana. Krótki czas suszenia, nie przekraczający zazwyczaj 30 sekund i duża wydajność, korzystnie wpływają na ograniczenie zużycia energii, przekładając się tym samym na niższe rachunki za prąd. Długa gwarancja producenta jest natomiast potwierdzeniem niezawodności, oczekiwanej przez każdego z klientów, szukających na rynku najlepszych suszarek do rąk. Produkty marki Starmix z pewnością się do takich zaliczają.

Suszarki do rąk Starmix z naszej oferty:

Suszarka do rąk ST 2400 Starmix (stal nierdzewna biała)

Suszarka do rąk ST 2400 Starmix

Suszarka do rąk XT 1000 Starmix (stal nierdzewna biała)

Suszarka do rąk XT 1000 Starmix

Suszarka do rąk TT 1800 Starmix (biały plastik)

Suszarka do rąk TT 1800 Starmix