Suszarka do rąk to eleganckie i higieniczne rozwiązanie do toalet publicznych. Wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia zapewniają wygodę użytkowania. Wiele z nich posiada dużą szybkość działania. Użytkowanie elektrycznej suszarki do rąk jest tańszym rozwiązaniem niż papierowe ręczniki. Oferujemy stylowe i wytrzymałe produkty marek Merida, Impeco, Faneco oraz Warmtec.

 

Suszarki do rąk dostosowane do indywidualnych potrzeb
Na wybór odpowiedniej elektrycznej suszarki do rąk składa się wiele czynników. Wiele modeli różni się szybkością działania, poziomem hałasu, trwałością i designem. Oferujemy suszarki z różnych materiałów – żeliwne, stali ciągnionej lub nierdzewnej, aluminium, plastiku ABS i Bulk Molded Compound, czyli BMC. Różnią się one trwałością i wykończeniem. Żeliwo jest bardzo trwałe i często spotykane w starszych typach automatycznych suszarek do rąk. Stal ciągniona charakteryzuje się wytrzymałością połączoną z lekkością. Stal nierdzewna jest popularnym materiałem. Na szczotkowanej nawierzchni odciski palców i zarysowania są mało widoczne. Aluminium zapewnia lekkość i elegancję wykończenia. Plastik ABS jest mniej trwały od metalu, lecz doskonale sprawdza się w biurach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej. BMC to materiał trwały, lekki i nie ulega korozji.

 

Wybór suszarki do rąk
Wśród naszych produktów znajdują się modele wytrzymałe i energooszczędne. Wiele z nich jest bardzo szybkich i cichych. Posiadają też wysokie walory estetyczne. Przy wyborze należy kierować się natężeniem ruchu w pomieszczeniu, poziomem hałasu i charakterem przestrzeni.

W miejscach o dużym natężeniu ruchu warto zadbać o wytrzymały, energooszczędny model o szybkim działaniu. W takich warunkach świetnie sprawdzają się kieszeniowe suszarki do rąk. Są estetycznie wykonane, higieniczne, a korzystanie z nich zajmuje bardzo mało czasu.

suszarka do rąk faneco

Jeśli chcemy zadbać o ciche działanie, najlepiej wybrać mniejszy produkt. Takie suszarki dobrze sprawdzają się w przestrzeniach biurowych. Wiele modeli oferuje też dostosowanie mocy i szybkości obrotów. Dzięki temu poziom hałasu będzie odpowiedni do naszych potrzeb. Nowoczesne suszarki oferują ciche działanie połączone z cichą pracą.
Warto wziąć też pod uwagę design i materiał, z którego wykonano urządzenie. Posiadamy szeroki asortyment, z którego łatwo wybrać suszarkę o pasującej stylistyce. W zależności od charakteru przestrzeni, warto rozważyć trwałość produktu. W miejscach narażonych na dużą eksploatację trzeba wybrać suszarkę, która wytrzyma wiele lat i możliwe zniszczenia.

Higieniczne i oszczędne suszarki do rąk
Odpowiednio dobrana suszarka pomoże zaoszczędzić dużo energii. Ręczniki papierowe często są używane nieekonomicznie.
Zastosowanie automatycznej suszarki do rąk nie wymaga dotykania żadnego elementu. Pomaga to w utrzymaniu higieny w toalecie. Dzięki prostej konstrukcji czyszczenie suszarki nie jest problematyczne. Materiały wykorzystane przy produkcji suszarki są trwałe i odporne na środki chemiczne. Nowoczesne suszarki posiadają filtr zmniejszający ilość bakterii w powietrzu.

Zastosowanie suszarki do rąk
Suszarka do rąk doskonale sprawdzi się w miejscach o mniejszym natężeniu ruchu, gdyż ich użycie wymaga kilkunastu sekund. Dostarczają jednak wiele oszczędności. Poleca się je do biur, niektórych centrów handlowych, w atrakcjach turystycznych, placówkach użyteczności publicznej czy szkołach i przedszkolach.

Ich wytrzymałość i niezawodność doskonale pasuje do miejsc o długotrwałej eksploatacji. Są łatwe w utrzymaniu czystości i ekonomiczne. Współczesne produkty wytrzymają wiele lat.

W naszym asortymencie posiadamy liczne kolory i wzory. Oferujemy modele nowoczesne, ale też te bardziej tradycyjne. Bogactwo materiałów pozwoli połączyć oczekiwania względem wytrzymałości i designu. Wśród naszego asortymentu łatwo znaleźć suszarkę pasującą do wystroju toalety i jej pozostałych elementów.